Сонячні станції

Персональна сонячна станція – це комбінований продукт електроніки і сонячних панелей. Дозволяє заряджати мобільні телефоні як напряму від панелі так і через powerbank.

  • Розміри 554*300*25мм
  • Потужність 40Вт (2*20Вт)
  • Вих напруга 5В
  • Середній струм 0,8А
  • ККД 82%

Вартість обладнання: 3200грн.Сонячні панелі (батареї) та станції для хлопців з ЗСУ потужністю 40 Вт – найкраща USB зарядка для моб телефонів, повербанку та інших юсб приладів. Ціна приладу – собівартість матеріалів.

Сонячні станції – це спеціальні технічні пристрої, які використовуються для живлення усілякої електроніки за допомогою сонячної енергії. З початком повномасштабної війни сонячні станції та панелі стали вкрай популярними та вживаними завдяки свої надійності та функціональності. Вони дозволяють користувачам у різних умовах, в тому числі у польових, поновити заряд батареї технічних пристроїв, коли не має доступу до стаціонарної електричної мережі. Завдяки відмінному функціоналу та опціоналу, сонячне підживлення стає все більш популярним та затребуваним серед військових.

Як працюють такі технічні пристрої? Принцип їх функціонування достатньо простий: батарея трансформує енергію сонячних променів для передачі в електромережу. Навіть у похмуру погоду сонячні панелі генерують електроенергію – працездатність сонячної зарядки залишається на високому рівні. Сонячні панелі виробляють електроенергію завдяки спеціальному сонячному модулю. Підзарядка електронних пристроїв здійснюється, як правило, через приєднання електроприладів за допомогою usb.

Сонячні станції

сонячні батареї для заряджання мобільного телефону, повербанка, планшета, гаджетів купити

сонячна батарея для заряджання телефона, смартфона, ноутбука, ліхтаря

сонячні батареї для української армії

сонячні панелі для ЗСУ

сонячні станції для українських військових

сонячні батареї - безкоштовна допомога українській армії

сонячні станції - допомога ЗСУ

сонячні панелі - допомога українським військовим
[Головна сторінка]

Придбати також [світлодіодні світильники на акумуляторах].

Номер телефону (000)1234567
Для оплати замовлення ми зв‘яжемось з вами по електронній пошті
Вкажіть, будь ласка, відділення Нової пошти та адресу, куди відправити товар
Вкажіть, будь ласка, кількість необхідних комплектів