Карта пам’яті Samsung PRO Plus microSDXC 128GB UHS-I U3 V30 A2 + адаптер SD

Ціна: 392,00 грн.

Samsung PRO Plus microSDXC

Samsung PRO Plus microSDXC – це висока швидкість запису і надійна продуктивність дозволяють знімати безшовні відеоролики 4K на телефон або дрон. Збільште обсяг пам’яті на своєму ігровому пристрої або планшеті, щоб грати у більш вимогливі до продуктивності гри. Отримайте швидкість та ємність, щоб залишатися в дорозі, незалежно від пристрою.

Samsung PRO Plus microSDXC має приголомшливо високу швидкість читання/запису U3 класу 10 до 160/120 МБ/с дозволяє без проблем знімати та передавати велику кількість фотографій. Відео 4K залишається на номінальних швидкостях UHS-I, V30. З рейтингом A2 ви можете зберігати ще більше активних програм та ігор.

Ємність 128 ГБ забезпечать вам багато місця для зберігання. Знімайте стільки розкішних довгих планів та розкішних фотографій з високою роздільною здатністю, скільки захочете. Або завантажте обов’язкові програми та мультимедіа. Тепер у вас є кімната.

Samsung PRO Plus microSDXC бере на себе життєві пригоди із захистом від води, температури, рентгенівського випромінювання, магніту, падіння та зносу.
Флеш-пам’ять № 1 у світі
які ви можете отримати тільки від бренду номер один у світі флеш-пам’яті з 2003 року. Усі мікропрограми та компоненти, включаючи всесвітньо відомі DRAM та NAND від Samsung, виробляються на власному підприємстві, що забезпечує наскрізну інтеграцію. За якість, якій ви можете довіряти.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
Обсяг пам’яті 128 ГБ
Стандарт пам’яті: microSDXC
Клас швидкості: UHS-I
Швидкість запису:До 120 Мб/сек
Клас швидкості відео: V30
Швидкість читання: до 160 МБ/с
Особливості: З адаптером
Розміри: 15 x 11 x 1 мм
Кількість в упаковці, шт: 1

Номер телефону (000)1234567
Для оплати замовлення ми зв‘яжемось з вами по електронній пошті
Вкажіть, будь ласка, відділення Нової пошти та адресу, куди відправити товар
Вкажіть, будь ласка, кількість необхідних комплектів